Teraapiavorm
taruvaigu inhalatsioon

Taruvaik toimib põletikuvastasena, suurepärase antibiootikumina ning loodusliku antioksüdandina.

Taruvaigu aktiivsed osakesed liiguvad hingamisteedesse ja tungivad vereringesse ning tugevdavad immuunfunktsiooni ja veenide seinu.

Kaasaegne inhalaator aitab aurul sügavale hingamisteedesse tungida. Loe pikemalt SIIT…

Teraapiavorm: taruvaigu inhalatsioon

Taruvaigu inhalatsioon

• Inhalatsiooniprotseduur on väga lihtne – tuleb lihtsalt spetsiaalse otsiku kaudu õrna auru suust sisse hingata.

• Taruvaigu sissehingamine:
   – leevendab valu;
   – hävitab viirused, bakterid ja seened;
   – lahtistab köha ja ravib hingamisteede haigusi.

• Tänu oma desinfitseerivatele ja põletikuvastastele omadustele ravib see selliseid suuhaigusi nagu parodontiit, haavandid ja muud kahjustused.

• Taruvaik toimib põletikuvastasena, suurepärase antibiootikumina ning loodusliku antioksüdandina.

• Taruvaigu aktiivsed osakesed liiguvad hingamisteedesse ja tungivad vereringesse ning tugevdavad immuunfunktsiooni ja veenide seinu.

• Õrn aur rahustab ärritunud neelu ja soodustab lima vedeldumist, seega eritub röga ja hingamisteed avanevad.

• Kaasaegne inhalaator aitab aurul sügavale hingamisteedesse tungida.

• Klientidele, kes põevad tihti külmetushaigusi ning tülikat köha ja nohu, on taruvaigu inhalatsioonid eriti tõhusad.

Taruvaigu inhalatsioon 20 min

1 kord 12 € ( sisaldab desinfitseeritud maski)
5 x 20min – 50 €

Apimaja rent – 1 öö – 120 €

Broneerige aeg

Avatud kokkuleppel

Teraapia toimumiskoha aadress:  Tartumaa, Tila küla, Metsaserva tee 3
Juhised rakenduses Google Maps…
Telefon: +372 5011312 
E-posti aadress: allan@metsaservamesi.ee

Teraapia jaoks palume alati aeg ette broneerida. Kui aeg on broneeritud, saadetakse teile meiliaadressile kinnitus koos lisainfoga teraapia sessiooni kohta.

Et teraapiatest tõhusamat abi saada, soovitame soetada “teraapiapaketi” 5 kuni 10 kasutuskorda. Kõik inimesed ja nende tervisemured on individuaalsed, seetõttu valib igaüks teraapia sageduse vastavalt oma enesetundele. Soovitame kroonilistele probleemidele leevenduse saamiseks teraapiat teha regulaarselt.

NB! Taruõhuteraapia on ilmastikust sõltuv. Taruõhuhingamist saab teha vaid päevadel, kui mesilased saavad teostada korjet, vastasel juhul võib teraapia kahjustada mesilasperet. Seetõttu ei saa Apimaja pakkuda taruõhu inhalatsiooni vihmase ilma korral. Mesilased teostavad korjet üldiselt aprillist septembrini, seetõttu saab taruõhuteraapiat pakkuda vaid sel perioodil. Teisi teraapiaid (taruvaiguinhalatsioon & vibratsiooniteraapia) saame pakkuda aasta läbi.

Teadeolevatest allergiatest tuleb teavitada teraapia läbiviijat. Enne taruõhu- ja taruvaiguteraapia saamist on võimalik teha taruõhuga paariminutiline allergiatest enne teraapiaga jätkaist ning jälgida, kuidas teie organism reageerib.

Palve, kui selgub, et teil ei ole võimalik broneeritud ajal tulla, siis palume sellest meid kindlasti teavitada (vähemalt 24h enne broneeritud aega) esimesel võimalusel.

Juhul kui vajate abi ning pole hetkel materiaalseid vahendeid, palun siiski kontakteeruda ning konsulteerida võimaliku teraapia osas.

Avatud kokkuleppel

Seda lehte kaitsevad reCAPTCHA ja Google Privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused .

Pildigalerii

Vastunäidustused

Nagu kõigi alternatiivsete teraapiate puhul, on teraapiate tulemus väga individuaalne nii nagu ka tervisemured, mille tõttu teraapiasse tullakse. Tõsiste terviseprobleemide korral on soovitatav kõigepealt konsulteerida oma arstiga, et selgitada välja, kas apiteraapia võiks kasuks tulla. Vastunäidustused on individuaalsed, aga võivad hõlmata neid, kellel on:

• allergia või talumatus mesilaste, nende nõelamise või mesindussaaduste suhtes,

• rasked vaimsed seisundid,

• vähkkasvajad,

• raske ateroskleroos,

• palavik,

• ägedad nakkushaigused,

• suured kivid sapipõies ja/või neerudes,

Nimetatud haigusseisundite korral on soovitatav enne apiteraapiat oma arstiga konsulteerida.

Korduma kippuvad küsimused

Miks ei tohi võtta mobiiltelefoni kaasa Apimajja?

Teraapiale tulles palume jätta oma telefon autosse. Mobiiltelefonisignaal segab mesilaste tegevust ning kahjustab nende orientatsiooni. Samuti on häiritud püramiidi väli. Apimajas ei kasutata mobiili- ja andmesidet, WIFI’t, Bluetooth’i jt tehissagedusi.

Üldiselt kestab üks teraapiaseanss 15-20min (nii taruõhu-, taruvaigu- kui vibratsiooniteraapia). Seega, kuna sessioon on lühike, soovitame proovida ühel päeval mitut eriteraapiavormi ning ka soetada endale “teraapiapaketid”, mis sisaldavad 5 kuni 10 seanssi. Sel viisil saab teraapiat teha reguraarselt ning see on see tõhusam ja soodsam.

Kui ilm ei ole teraapiaseansiks sobiv ja teraapiat läbi viia ei saa, siis võtab Apimaja esimesel võimalusel kliendiga ühendust, et välja selgitada parim lahendus uueks broneeringuks. Soovi korral tagastame kliendile tasutud ettemaksu.

Teraapia läbiviimine õigetel tingimustel ei sega mesilaste elu ja tegevust. Oleme seadnud tingimused seoses ilmastikuga. Samuti jälgime pidevalt taruõhu temperatuuri ja niiskustaset, et märgata ka väiksemaid muutusi. Anname alati tarule puhkust ja ei tee ühe mesilasperega mitut teraapiat järjest. Ühel tarul ei ületata teraapiate hulka üle 2h päevas.