Apimaja Metsaserval

Viibides Apimajas teraapiatel, on passiivselt võimalik osa saada aroomiteraapiast. Taimenektari aroom, mida mesilased tarru toovad, samuti mee lõhn ning taruvaik loovad lõõgastava atmosfääri, mis võib abistada unetuse, stressi, ärevuse ja teiste närvisüsteemi pingeseisundite korral.

Meie Apimaja on paigaldatud püramiidehitise alla, mille tipus on rippumas mäekristall. Loe pikemalt SIIT…

Apimaja Metsaserval

Püramiidid ja mäekristall – teraapiaid tugevdavad mõjud

Meie Apimaja on paigaldatud püramiidehitise alla, mille tipus on rippumas mäekristall.

Püramiid on konstruktsiooniline lahend, mis võimaldab ehedalt organismi akusid laadida, tervist korras hoida, stressi maandada ja elutarkust omandada. Uutest uurimistulemustest selgub, et püramiidi siseenergia töötleb ka õhu põhielementi, lämmastikumolekuli. Kuna inimene hingab gaaside segu, siis see on tähtis organismisisese põlemise seisukohalt. Normaalseisundis nina kaudu sisse hingatav ioonne õhk jõuab vahetult ajju ning määrab suuresti ära selle töövõime. Aju on võimeline õhugaasisegu töötlema püramiidi siseenergia toimimise põhimõttel, jaotades hapnikumolekuli (O₂) hapnikuaatomiteks ning luues siis hapnikumolekuli O3 väikeses koguses hävitab baktereid ja viiruseid ja ergutab aju loovat võimet. (Viljasoo, 2021)

Püramiidi siseenergia ja selle toimel parandatud õhuomadused aitavad organismil paremini toime tulla immuunsüsteemi programmiga, mida organismi eluenergia, elujõud ja -värskus, tervis, meeldiv enesetunne ja tarkus peaksid olema. Inimkond on loonud hea tervise ja hea enesetunde saavutamiseks palju meetodeid ja vahendeid, kuid üksnes püramiidivormiga konstruktsioonid tagavad selle. See on olnud ajaloo suurim saladus. (Viljasoo, 2021)

Egiptlased pidasid püramiidi vaimseks sümboliks, kuna see ühendab Maad ümbritseva elektromagnetilise energia, tähtede ja teiste planeetidega. Püramiid kasutab kõrge vibratsiooniga energiat, mistõttu on tal tervendavad mõjud. See kiirgab teie kavatsusi läbi oma tipu, andes tohutu jõu nende avaldamiseks. (Pyramid Energy and the healing power of Pyramids, 2022)

Püramiidi jõud saadab kavatsuse universumisse, nii et saate seda aktiveerida paljudes oma eluvaldkondades. Täiendav praana ehk elujõud tuuakse kõigesse, mis on püramiidi alla pandud, muutes selle üheks kristallide, ehete ja meditatsiooni lemmikruumiks. Erinevad katsed on näidanud, et püramiididel on vägi muuta nende inimeste vaimset, füüsilist ja emotsionaalset seisundit, kes on selle vibratsiooniga kokku puutunud. (Pyramid Energy and the healing power of Pyramids, 2022)

Mäekristallkivi kuulub kvartsi perekonda. See on värvitu kvarts, mis koosneb peamiselt ränidioksiidist. Mäekristallkivi leidub ka graniidis, moondegraniidis ja settekivimites. Selle kivi maardlaid leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril, Alpides, USA-s ja Himaalajas. (Rock Crystal Stone – stone properties – litho therapy, 2023)

Mäekristalli kasutavad peamiselt litoteraapia terapeudid eesmärgiga laadida, tugevdada ja aktiveerida teisi kristalle ja mineraale. Teise kristalli või mineraali kõrvale asetatuna soodustab mäekristallkivi nende omadusi. Seda kivi kasutatakse kõigi mineraalidega, olenemata nende värvist või omadustest. Ta kasutab oma valgust ja puhtust oma jõu ja energia võimendamiseks. Ühtlasi kaitseb ja puhastab see kõikide organismide aurat. (Rock Crystal Stone – stone properties – litho therapy, 2023)

Apimaja Metsaserval

Metsaserva Apimajas pakutakse järgmisi apiteraapiateenuseid:

• Mesilastaru õhu hingamine;
• Taruvaiguhingamine;
• Tarudel lamamine – (mikro)vibratsiooniteraapia;
• Audioteraapia (passiivne);
• Aroomiteraapia (passiivne)*

*Viibides Apimajas teraapiatel, on passiivselt võimalik osa saada aroomiteraapiast. Taimenektari aroom, mida mesilased tarru toovad, samuti mee lõhn ning taruvaik loovad lõõgastava atmosfääri, mis võib abistada unetuse, stressi, ärevuse ja teiste närvisüsteemi pingeseisundite korral. (Apitherapy, 2020)

Pildigalerii

Kontakt ja broneerimine

Avatud kokkuleppel

Teraapia toimumiskoha aadress:  Tartumaa, Tila küla, Metsaserva tee 3
Juhised rakenduses Google Maps…
Telefon: +372 5011312 
E-posti aadress: allan@metsaservamesi.ee

Teraapia jaoks palume alati aeg ette broneerida. Kui aeg on broneeritud, saadetakse teile meiliaadressile kinnitus koos lisainfoga teraapia sessiooni kohta.

Et teraapiatest tõhusamat abi saada, soovitame soetada “teraapiapaketi” 5 kuni 10 kasutuskorda. Kõik inimesed ja nende tervisemured on individuaalsed, seetõttu valib igaüks teraapia sageduse vastavalt oma enesetundele. Soovitame kroonilistele probleemidele leevenduse saamiseks teraapiat teha regulaarselt.

NB! Taruõhuteraapia on ilmastikust sõltuv. Taruõhuhingamist saab teha vaid päevadel, kui mesilased saavad teostada korjet, vastasel juhul võib teraapia kahjustada mesilasperet. Seetõttu ei saa Apimaja pakkuda taruõhu inhalatsiooni vihmase ilma korral. Mesilased teostavad korjet üldiselt aprillist septembrini, seetõttu saab taruõhuteraapiat pakkuda vaid sel perioodil. Teisi teraapiaid (taruvaiguinhalatsioon & vibratsiooniteraapia) saame pakkuda aasta läbi.

Teadeolevatest allergiatest tuleb teavitada teraapia läbiviijat. Enne taruõhu- ja taruvaiguteraapia saamist on võimalik teha taruõhuga paariminutiline allergiatest enne teraapiaga jätkaist ning jälgida, kuidas teie organism reageerib.

Palve, kui selgub, et teil ei ole võimalik broneeritud ajal tulla, siis palume sellest meid kindlasti teavitada (vähemalt 24h enne broneeritud aega) esimesel võimalusel.

Juhul kui vajate abi ning pole hetkel materiaalseid vahendeid, palun siiski kontakteeruda ning konsulteerida võimaliku teraapia osas.

Avatud kokkuleppel

Seda lehte kaitsevad reCAPTCHA ja Google Privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused .

Korduma kippuvad küsimused

Miks ei tohi võtta mobiiltelefoni kaasa Apimajja?

Teraapiale tulles palume jätta oma telefon autosse. Mobiiltelefonisignaal segab mesilaste tegevust ning kahjustab nende orientatsiooni. Samuti on häiritud püramiidi väli. Apimajas ei kasutata mobiili- ja andmesidet, WIFI’t, Bluetooth’i jt tehissagedusi.

Üldiselt kestab üks teraapiaseanss 15-20min (nii taruõhu-, taruvaigu- kui vibratsiooniteraapia). Seega, kuna sessioon on lühike, soovitame proovida ühel päeval mitut eriteraapiavormi ning ka soetada endale “teraapiapaketid”, mis sisaldavad 5 kuni 10 seanssi. Sel viisil saab teraapiat teha reguraarselt ning see on see tõhusam ja soodsam.

Kui ilm ei ole teraapiaseansiks sobiv ja teraapiat läbi viia ei saa, siis võtab Apimaja esimesel võimalusel kliendiga ühendust, et välja selgitada parim lahendus uueks broneeringuks. Soovi korral tagastame kliendile tasutud ettemaksu.

Teraapia läbiviimine õigetel tingimustel ei sega mesilaste elu ja tegevust. Oleme seadnud tingimused seoses ilmastikuga. Samuti jälgime pidevalt taruõhu temperatuuri ja niiskustaset, et märgata ka väiksemaid muutusi. Anname alati tarule puhkust ja ei tee ühe mesilasperega mitut teraapiat järjest. Ühel tarul ei ületata teraapiate hulka üle 2h päevas.