Teraapiavorm
tarudel lamamine ehk vibratsiooniteraapia

Tarudel lamamine tasakaalustab ka sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi, leevendab väsimust, stressi ja pingeid.

Vibratsiooniteraapia hõlbustab keha jääkainetest puhastumist, ainevahetuse normaliseerumist, ülekaalust vabanemist ja ülesöömist kontrolli all hoida. Samuti paraneb unekvaliteet, mis avaldab positiivset mõju unetuse ja peavalude all kannatajatele. Loe pikemalt SIIT…

Teraapiavorm: tarudel lamamine ehk vibratsiooniteraapia

Tarudel lamamine ehk vibratsiooniteraapia

• Selleks, et niiskus mesitarus ära aurustuks ning mesi hakkaks laagerduma, lehvitavad mesilased oma tiibadega ning see tekitab tarus mikrovibratsiooni.

• On leitud, et kui inimene lamab Apimaja alusel, mille all on avatud mesitaru, siis see kerge vibratsiooni massaaž jõustab närvi- ja vereringkonda ning ka lihaseid.

• Et mitte summutada tarust tulevat mikrovibratsiooni (madratsiga), toimub lamamine kõval alusel.

• Uuringud näitavad, et peale uinakut mesitarudel, on mõõdetud, et inimese keha energeetiline väli on võimendunud isegi kuni 5 korda, andes teraapiasaajale elujõulise, energilise aga samas lõdvestunud ja tasakaalus oleku.

• Uuringud näitavad, et tarudel lamamine on abiks enim ülemiste hingamisteede seisundite leevendamisel.
• Tarudel lamamine tasakaalustab ka sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi, leevendab väsimust, stressi ja pingeid.

• Vibratsiooniteraapia hõlbustab keha jääkainetest puhastumist, ainevahetuse normaliseerumist, ülekaalust vabanemist ja ülesöömist kontrolli all hoida. Samuti paraneb unekvaliteet, mis avaldab positiivset mõju unetuse ja peavalude all kannatajatele.

Orienteeruv hinnakiri:

Tarudel lamamise variandid 20 min.
1 taru – 25 € ; 2 taru – 39 € ; 3 taru – 45 €

1. taru kaela – ja õlapiirkond
2. taru alaselja ja puusa piirkond
3. taru jalgade piirkond

Apimaja rent – 1 öö – 120 €

Kontakt ja broneerimine

Avatud kokkuleppel

Teraapia toimumiskoha aadress:  Tartumaa, Tila küla, Metsaserva tee 3
Juhised rakenduses Google Maps…
Telefon: +372 5011312 
E-posti aadress: allan@metsaservamesi.ee

Teraapia jaoks palume alati aeg ette broneerida. Kui aeg on broneeritud, saadetakse teile meiliaadressile kinnitus koos lisainfoga teraapia sessiooni kohta.

Et teraapiatest tõhusamat abi saada, soovitame soetada “teraapiapaketi” 5 kuni 10 kasutuskorda. Kõik inimesed ja nende tervisemured on individuaalsed, seetõttu valib igaüks teraapia sageduse vastavalt oma enesetundele. Soovitame kroonilistele probleemidele leevenduse saamiseks teraapiat teha regulaarselt.

NB! Taruõhuteraapia on ilmastikust sõltuv. Taruõhuhingamist saab teha vaid päevadel, kui mesilased saavad teostada korjet, vastasel juhul võib teraapia kahjustada mesilasperet. Seetõttu ei saa Apimaja pakkuda taruõhu inhalatsiooni vihmase ilma korral. Mesilased teostavad korjet üldiselt aprillist septembrini, seetõttu saab taruõhuteraapiat pakkuda vaid sel perioodil. Teisi teraapiaid (taruvaiguinhalatsioon & vibratsiooniteraapia) saame pakkuda aasta läbi.

Teadeolevatest allergiatest tuleb teavitada teraapia läbiviijat. Enne taruõhu- ja taruvaiguteraapia saamist on võimalik teha taruõhuga paariminutiline allergiatest enne teraapiaga jätkaist ning jälgida, kuidas teie organism reageerib.

Palve, kui selgub, et teil ei ole võimalik broneeritud ajal tulla, siis palume sellest meid kindlasti teavitada (vähemalt 24h enne broneeritud aega) esimesel võimalusel.

Juhul kui vajate abi ning pole hetkel materiaalseid vahendeid, palun siiski kontakteeruda ning konsulteerida võimaliku teraapia osas.

Avatud kokkuleppel

Seda lehte kaitsevad reCAPTCHA ja Google Privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused .

Pildigalerii

Vastunäidustused

Nagu kõigi alternatiivsete teraapiate puhul, on teraapiate tulemus väga individuaalne nii nagu ka tervisemured, mille tõttu teraapiasse tullakse. Tõsiste terviseprobleemide korral on soovitatav kõigepealt konsulteerida oma arstiga, et selgitada välja, kas apiteraapia võiks kasuks tulla. Vastunäidustused on individuaalsed, aga võivad hõlmata neid, kellel on:

• allergia või talumatus mesilaste, nende nõelamise või mesindussaaduste suhtes,

• rasked vaimsed seisundid,

• vähkkasvajad,

• raske ateroskleroos,

• palavik,

• ägedad nakkushaigused,

• suured kivid sapipõies ja/või neerudes,

Nimetatud haigusseisundite korral on soovitatav enne apiteraapiat oma arstiga konsulteerida.

Korduma kippuvad küsimused

Miks ei tohi võtta mobiiltelefoni kaasa Apimajja?

Teraapiale tulles palume jätta oma telefon autosse. Mobiiltelefonisignaal segab mesilaste tegevust ning kahjustab nende orientatsiooni. Samuti on häiritud püramiidi väli. Apimajas ei kasutata mobiili- ja andmesidet, WIFI’t, Bluetooth’i jt tehissagedusi.

Üldiselt kestab üks teraapiaseanss 15-20min (nii taruõhu-, taruvaigu- kui vibratsiooniteraapia). Seega, kuna sessioon on lühike, soovitame proovida ühel päeval mitut eriteraapiavormi ning ka soetada endale “teraapiapaketid”, mis sisaldavad 5 kuni 10 seanssi. Sel viisil saab teraapiat teha reguraarselt ning see on see tõhusam ja soodsam.

Kui ilm ei ole teraapiaseansiks sobiv ja teraapiat läbi viia ei saa, siis võtab Apimaja esimesel võimalusel kliendiga ühendust, et välja selgitada parim lahendus uueks broneeringuks. Soovi korral tagastame kliendile tasutud ettemaksu.

Teraapia läbiviimine õigetel tingimustel ei sega mesilaste elu ja tegevust. Oleme seadnud tingimused seoses ilmastikuga. Samuti jälgime pidevalt taruõhu temperatuuri ja niiskustaset, et märgata ka väiksemaid muutusi. Anname alati tarule puhkust ja ei tee ühe mesilasperega mitut teraapiat järjest. Ühel tarul ei ületata teraapiate hulka üle 2h päevas.