Apimaja Metsaserval Kontaktid

OÜ Metsaserva Mesi

• Telefon: +372 5011312
• E-post:  allan@metsaservamesi.ee
• Aadress: Tartumaa, Tila küla, Metsaserva tee 3

Juhised rakenduses Google Maps…

Kontaktivorm

Küsige julgesti, muidu ei saagi teada!

Seda lehte kaitsevad Google reCAPTCHA Privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused .

Apimaja Metsaserval

Metsaserva Apimajas pakutakse järgmisi apiteraapiateenuseid:

• Mesilastaru õhu hingamine;
• Taruvaiguhingamine;
• Tarudel lamamine – (mikro)vibratsiooniteraapia;
• Audioteraapia (passiivne);
• Aroomiteraapia (passiivne)*

*Viibides Apimajas teraapiatel, on passiivselt võimalik osa saada aroomiteraapiast. Taimenektari aroom, mida mesilased tarru toovad, samuti mee lõhn ning taruvaik loovad lõõgastava atmosfääri, mis võib abistada unetuse, stressi, ärevuse ja teiste närvisüsteemi pingeseisundite korral.

Kontakt ja broneerimine

Avatud kokkuleppel

Teraapia toimumiskoha aadress:  Tartumaa, Tila küla, Metsaserva tee 3
Juhised rakenduses Google Maps…
Telefon: +372 5011312 
E-posti aadress: allan@metsaservamesi.ee

Teraapia jaoks palume alati aeg ette broneerida. Kui aeg on broneeritud, saadetakse teile meiliaadressile kinnitus koos lisainfoga teraapia sessiooni kohta.

Et teraapiatest tõhusamat abi saada, soovitame soetada “teraapiapaketi” 5 kuni 10 kasutuskorda. Kõik inimesed ja nende tervisemured on individuaalsed, seetõttu valib igaüks teraapia sageduse vastavalt oma enesetundele. Soovitame kroonilistele probleemidele leevenduse saamiseks teraapiat teha regulaarselt.

NB! Taruõhuteraapia on ilmastikust sõltuv. Taruõhuhingamist saab teha vaid päevadel, kui mesilased saavad teostada korjet, vastasel juhul võib teraapia kahjustada mesilasperet. Seetõttu ei saa Apimaja pakkuda taruõhu inhalatsiooni vihmase ilma korral. Mesilased teostavad korjet üldiselt aprillist septembrini, seetõttu saab taruõhuteraapiat pakkuda vaid sel perioodil. Teisi teraapiaid (taruvaiguinhalatsioon & vibratsiooniteraapia) saame pakkuda aasta läbi.

Teadeolevatest allergiatest tuleb teavitada teraapia läbiviijat. Enne taruõhu- ja taruvaiguteraapia saamist on võimalik teha taruõhuga paariminutiline allergiatest enne teraapiaga jätkaist ning jälgida, kuidas teie organism reageerib.

Palve, kui selgub, et teil ei ole võimalik broneeritud ajal tulla, siis palume sellest meid kindlasti teavitada (vähemalt 24h enne broneeritud aega) esimesel võimalusel.

Juhul kui vajate abi ning pole hetkel materiaalseid vahendeid, palun siiski kontakteeruda ning konsulteerida võimaliku teraapia osas.